18 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

18 Nisan 2019

18 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Bugün olay yok dağılabilirsiniz.

Şaka yaptım durur mu bu Ay. Kimse kıpraşmazsa ben kıpraşırım diyor ve 09:45’de Mars’la uyumlu açı yapacak. Yani güne süper enerjik başlayabilirsiniz. Ayrıca bugün günlerden Perşembe ve Jüpiter günü yani bolluk, bereket ve şanslı bir gün. Bugün yapacağınız işler büyüyebilir, şanslı bir gündür hatta ben evlilik, iş yeri açımı gibi günlerde aslında Perşembe günlerini tercih ederim. Hani Dolunay’a gitmeden dur ben bir şey başlatacaktım diyorsanız gün bugün arkadaşlar.

Tek tırt açı zaten başka da yok 23:47’deki Ay Satürn karesi. Burada azıcık kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz bir de babalarınızla, sizden ruhça ya da yaşça olgun kişilerle görüşecekseniz bu saatlere kalmasın.

Yani gün geneli güzel ben sevdim.

Başka da yazacak bir şey kalmadı. Öptüm kocaman byeee.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.