18 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

18 Nisan 2023

18 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

🍀18 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Balık burcunda boşlukta başlıyoruz.

💫04:09’da Ay Koç burcuna geçecek. Önemli bir sürece giriyoruz. Koç girişkenliği, atılımı, öfkeyi, savaşı, mücadeleyi temsil etmektedir. Tutulmaya gidiyoruz, galeyana gelmeyin annem. Spor yapmak için kullanın bu enerjiyi.

💫04:41’de Ay Plüton sextili gerçekleşecek. Bu saatlerde güçlü rüyalar görebilirsiniz, bilinçaltınız aktif olabilir.

💫18:46’da Ay Venüs sextili gerçekleşecek. Bu saatler ilişkiler, sanat, değer ve para konularında oldukça destekleyicidir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Nisan #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.