18 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

17 Nisan 2022

18 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

?18 Nisan Günlük Astroloji Yorumu?
?Ay tüm gün Akrep burcunda transit edecek. Valla bugün olaylar olaylar. Önemli göstergeler var o yüzden önemsizleri yazmamaya karar verdim. Bu da benim Akrep stelyumum.
?04:09’da Merkür Venüs sextile açısı gerçekleşecek.
?07:51’de Merkür Uranüs kavuşumu gerçekleşecek.
?10:14’de Venüs Uranüs sextil açısı gerçekleşecek.
?Meali. Venüs, ilişkileri, parayı, stratejiyi temsil ederken, Merkür iletişimi, haberleşmeyi, küçük şeyleri, Uranüs olan olayların ilk kez patlak vermesi, bir anda ortaya çıkmasını temsil eder. Önümüzde güzel fırsatlar var demek. Öncelikle ilişkilerle ilgili konularda yenilikler, şapadanak aşık olma konuları gündeme gelebilir. Para piyasalarıyla ilgili hacimlerde artışlar söz konusu olabilir. Özellikle kripto paralarla ilgili hareketlenmelerin yaşanabileceği bir haftadayız.
?Fakat 18:14’de de Güneş Plüton karesi gerçekleşecek. Güneş kendimizi, algımızı, bilinçli davranışları temsil ederken, Plüton ise baskıyı, değişimi, mafyatik davranışları temsil eder. Aynı zamanda güç ve zenginlik göstergesidir. Özellikle bireysel bazda manipülasyona çok açık bir dönemdeyiz. Kendimizi baskı altında hissedebiliriz. Maddi konularda kendimizi daha fazla baskı altında hissedebiliriz.
?Aslında gökyüzü bize bir seçenek sunuyor. Hem fırsatlar var hem de öfkemizi kontrol edemezsek başımızı derde sokma potansiyelimiz var.
Seçim her zaman sizin.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.