18 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

18 Nisan 2020

18 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Bugün Ay tüm gün Balık burcunda seyahat edecek. Dolayısıyla daha içe dönebileceğimiz bir gündeyiz. Hayal gücümüz oldukça aktif olabilir, karşımızdaki insanlara karşı daha şefkatli davranabiliriz ancak negatif yönde ise alınganlık, tembellik ve oynak bir ruh hali sergileyebiliriz.
08:36’da Merkür Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. İlişkilerle ilgili konularda iletişimimizin daha iyi olacağı bir dönemdeyiz. Maddi konularda sözleşmeler gündeme gelebilir. Sanatsal konularda özellikle de el becerisi ve yazı gerektiren konularda daha fazla başarılı olabileceğimiz bir süreçteyiz.
09:46’da Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatlerde ani sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Normalde bu açı olumluyken bu sürprizler biraz dağılmamıza da sebebiyet verebilir. Yine de fırsatlar konularında uyanık olun, kaçırmayın annem.
21:56’da Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bu aslında ilişkiler konusunda gergin saatlerdir ancak kare açıda aslında olay vardır ve bu kare Merkür Venüs uyumlu açısını tetikleyeceği için bu saatlerde özellikle ilişkiler konusunda iletişimin oldukça aktif olacağını göstermektedir. Korkmayın yani şekerlerim.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.