18 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

18 Mayıs 2019

18 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrr,

Ay tüm gün Akrep burcunda seyredecek dolunay etkisine girmiş durumdayız herkes biraz gergin sakin olalım gençler.

08:02’de gerçekleşecek olan Ay Neptün uyumlu açısı sezgilerimize kuvvet katacak, kendimizi daha ruhsal hissedebileceğiz. Özellikle manevi konularla ilgili bir şeyler yapmak isterseniz bu saatleri kullanabilirsiniz.

08:48’de Merkür Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Bunun etkisi 5 gün kadar sürer. İletişim konularında oldukça etkili ve güçlü olabileceğiz. İnsanları etkiniz altına almak istiyorsanız konuşun.

11:14’de gerçekleşecek olan Ay Satürn uyumlu açısı sorumluluklarımızı alabileceğimiz ve bizden yaşça büyük insanların desteğini alabileceğiniz zaman dilimlerine işaret eder.

16:04’de Ay Plüton’la uyumlu açı yaparken 17:25’de Merkür’le zorlayıcı açı yapacak. Bu da Merkür Plüton uyumlu açısını tetikleyecek. Ancak negatif yönde kullanılırsa iletişim konularında zorlayıcı ve manipüle edici olabilir.

19:16’da Venüs Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Bu da ilişkiler konusunda ani beklenmedik gelişmeler ve sürprizler yaşanabileceğinin göstergesidir. Bu eğer sağlam bir ilişkiniz yoksa bitirebilir ya da ani bir aşka başlamanıza sebebiyet verebilir. Etkisi yaklaşık olarak 5 gün sürer. Bir de kadınlarla ilgili konular gündeme gelebilir.

Öptüm

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.