18 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

17 Mayıs 2023

18 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

🍀18 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Yeme içme konularını abartma, para düşünme ve keyfimizin gündemde olacağı bir gündeyiz.
💫02:26’da Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatler iletişim bakımından aktif olunan saatlerdir, uyumuyorsanız bol bol sohbet edebilirsiniz, uyuyorsanız da yanınızdakine diyin de korkmasın.
💫02:57’de Ay Satürn sextili gerçekleşecek. Normalde sorumluluğumuzu yerimize getireceğimiz saatlerdir ancak o saatte anca rüyanızda çalışırsınız.
💫04:09’da Jüpiter Plüton karesi gerçekleşecek. Burası biraz sıkıntılı etkisi de neredeyse 1 ay kadar sürer. Maddi konularda güç savaşlarının olacağı, toprakla ilgili konularda problemler yaşanabileceği, toplumsal konularda manipülasyonların olacağı, gerçekle fikirlerin çatıştığı bir sürece işaret eder. En önemli konusu deprem diyeceğim ama demedim sayın. Kitlesel krizler, grevler, köylüler ve toprakla ilgilenen kişiler bu dönemin gündem konusu olacak.
💫11:59’da Güneş Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için, vizyonlarınızı gerçekleştirmek için oldukça destekleyicidir. Etkisi de yaklaşık olarak 10 gün sürer.
💫12:18’de Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. İlişkiler bakımından oldukça destekleyicidir. Ticaret, sanat konularında da desteklenirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Mayıs #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.