18 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

17 Mayıs 2022

18 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?18 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay yay burcunda güne başlıyoruz.
?06:51’de Ay Mars karesi, 06:59’da Ay Neptün karesi aynı anda Ay Satürn sextile açısını deneyimleyeceğiz. Kendimizi Maldivlerde zannederken bir uyanmışız ki iş var tam bir hayaller hayatlar durumu.
?06:59’dan 15:01’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şeyleri başlatmak yerine elimizdeki işleri bitirmek, toparlamak daha iyi olabilir.
?09:33’de Mars Neptün kavuşumu gerçekleşecek. Bu açı aslında idealler için savaşmayı temsil eder. Dünya astrolojisine göre bu süreçte patlamalara, şiddet olaylarına karşı ekstra dikkat etmemiz gereken bir gündeyiz. Aynı zamanda bir yatırım tavsiyesi olmamakla beraber kripto paralarda artışlar gözlemlenebilir. Uçak kazalarını duyabiliriz, denizden gelen depremler gündem konusu olabilir. Bireysel bazda emek sarf ettiğimiz konularda bırakma enerjisine geçebiliriz, her şeyi boş vermek isteyebiliriz ancak olumlu kullanırsak hayallerimiz için de savaşabiliriz.
?15:01’de Ay Oğlak burcuna geçiş yapacak. Bu saatten sonra sorumluluklarımız daha fazla gündemde olacak. Başka insanlarla aramıza sınır çizmek isteyebiliriz. Bir şeyleri organize etmek için desteklendiğimiz zamanlardır.
?17:21’de Ay Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu saatler abartıya çok açık olduğumuz saatlerdir, özellikle işle ilgili konularda gereksiz riskler alabiliriz. Yapmayın annemmmm yapmayın kuzuummmm. Bugün biraz daha temkinli olmakta fayda var.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.