18 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

17 Mayıs 2020

18 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
Ay tüm gün Koç burcunda seyahat edecek. Kendimizi enerjik hissedeceğimiz, motivasyonumuzun yüksek olacağı bir gündeyiz. Öncü olabileceğimiz bir gün olduğu için kendimizi birileriyle yarış içinde bulabiliriz. Tüm bu güzel enerjimizi olumlu yönde kullanalım annem.
09:13’de Ay-Kiron kavuşumu söz konusu olacak. Dua, ibadet, meditasyon, ruhsal çalışmalar, dert dinleme, dert anlatma konusunda oldukça destekleyicidir. Mümkünse birilerine veya bir sokak hayvanına yardım edin. Önemli saatlere işaret eder.
20:16’da Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla bu saatler iletişimimizin oldukça aktif olabileceği, kendimiz çok daha iyi ifade edebileceğimiz zamanlara işaret ediyor. Birileriyle bir şeyler konuşmak istiyorsanız bu saatleri tercih edebilirsiniz.
Bugünün başka da önemli bir olayı yok, öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.