18 Mart Günlük Astroloji Yorumu

18 Mart 2019

18 Mart Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Güne yine Ay Aslan burcunda başlıyoruz, keyfimiz yerinde, kendinizi şımartmayı unutmayın.

06:23’de Merkür – Mars uyumlu açısı, hani Merkür retro benim yine de harekete geçmem lazım derseniz ahanda bugün o gün buyrun geçin. Ancak bunu ilişkilerden ziyade daha çok kişisel işleriniz için kullanmak daha destekleyici olabilir.

12:27’de Ay’ın Venüs’le 15:05’de Ay’ın Mars’la zorlayıcı açısı özellikle ilişkiler konusunda gerginlikler yaşanabilecek bir sürece işaret etmekte.

18:18’de (ayy saatin güzelliğine bak) gerçekleşecek olan Ay –  Jüpiter üçgeniyle beraber, hem maddi hem ruhsal konularda çok desteklenebiliriz. Dilek dilemek, ruhsal çalışmalar yapmak için uygundur ancak Merkür retro bu zamanları hep geçmişi şifalandırmak için çalışın. İlerisi için şu Merkür’den bir kurtulalım söyleyeceğim ben size. Sonrasında da Ay boşluğa girecek ertesi gün 04:41’e kadar yani ne yapacaksanız ya sabah ya da akşamüstü yapmanızı tavsiye ederim.

Bitti çok merci bu kadar. Öptüm.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.