18 Mart Günlük Astroloji Yorumu

17 Mart 2022

18 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?18 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Başak burcunda başlayacağız.
?02:02’de Ay- Neptün karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde uyanıksanız duyduklarınıza, gördüklerinize pek inanmayın. Ayrıca ilginç rüyalar görebilirsiniz.
?09:17’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bununla ilgili detaylı bir yazı yazdım sayfamda bulabilirsiniz.
?11:11’de Ay-Plüton üçgeni gerçekleşecek. Sabah saatlerinde kendimizi daha güçlü ve karizmatik hissedebilirsiniz. Ofise karizmatik bir giriş yapabilirsiniz, tabii kardan ofise gidebilirseniz.
?11:11- 14:25 arası Ay boşlukta. Bu saatlerde elinizdeki işleri tamamlamak için kullanabilirsiniz. Yeni işlere başlamayı es geçseniz daha iyi olur. Zaten Dolunay’ı da yaşadık en iyisi her konuda temizlik yapmak!
?14:25’de Ay Terazi burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki 2 gün boyunca ilişkiler daha fazla gündeminizde olabilir. Giyinip, süslenip flört etmek için şahane günlerdeyiz.
?19:24’de Venüs- Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu etki 2-3 gün kadar hayatımızda olacak. Kendinizi değersiz hissettiğiniz konuların üstüne gidip şifalandırmak için değerlendirebilirsiniz. İlişkilerinizde süregelen konuları konuşup çözebilirsiniz. Ayrıca finansal anlamda iyileşmeler yaşayabilirsiniz.
?22:37’de Güneş- Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. 3-4 gün kadar etkisini hissedeceğiz. Koparmak istediğimiz bağlar için ideal zamanlar. Bittim, dipteyim diyenlerin küllerinden doğacağı gücü içlerinde bulabileceği bir zaman dilimidir.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.