18 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

18 Mart 2020

18 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Ay hala tüm gün Oğlak burcunda, sorumluluklarımız gündemle. Lütfen sorumluluğunuzu alın ve mecbur değilseniz evde kalın.
06:36’da Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler maneviyatın yüksek olduğu saatler. Sabah saatlerinde lütfen iyi dileklerde bulunun.
11:32’de Ay Mars kavuşumu, 13:46’da Ay Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Bu da aslında 20 Mart’ta gerçekleşecek olan Mars Jüpiter kavuşumunu tetikleyecek. Gergin günlere giriyoruz. Kontrolsüz bir büyüme durumları, enerji patlaması gibi anlamları var. Moralimizi yüksek tutmak zorundayız. Evde otur otur enerjiniz yükselmiş olabilir, evde sporunuzu yapın. Çok fazla haber izleyip moralinizi bozmayın.
17:53’de Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Çabuk manipülasyona uğrayabiliriz. Aynı zamanda kendimizi güçlü hissedeceğimiz zamanlardır. Lütfen gücünüzün farkında olun.
Arkadaşlar durumlar bildiğiniz gibi üzerine çok konuşmaya gerek yok. Bu süreçte psikolojinizi yüksek tutmaya çalışın. Mümkünse sosyal medyada çok kalmayın, kitap okuyun, film seyredin, haberleri okudukça modumuz düşüyor. Lütfen moral ve motivasyonunuzu yüksek tutun. Bugünler de geçecek. Biraz sabır.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.