18 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

18 Kasım 2019

18 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmmmm,

00:56 itibariyle Ay artık Aslan burcuna giriyor ve kendimizi daha keyifli, cesur, eğlenceli bir o kadar da harika hissedebiliriz. Bildiğiniz gibi bir Aslan kendini için Harikayım der. Hep kuaför soruyorsunuz buyrun bugün gidebilirsiniz ama Ay küçülüyor saçlar çabuk uzamaz baştan söyleyeyim.

03:58’de Ay Kiron uyumlu açısı şifacı rüyalara işaret ediyor. Yara aldığınız konularla ilgili çözüme ulaştıran rüyalar görebilirsiniz. Rüyalara dikkat.

07:35’de Ay Uranüs karesi biraz gergin bir sabaha uyanmanıza sebebiyet verebilir. Ego ve değer savaşlarına girebilirsiniz dikkat edin şekerlerim.

21:53’de de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Yine iletişimle ilgili sıkıntılı durumlar gündeme gelebilir. Dayanın Merkür retrosunun bitmesine az kaldı. Ne zaman bitecek diye soruyorsunuz youtube’da yayınladım o kadar açın buradan izleyin lütfen ben mesajlara yetişemiyorum bazen. Neyse işte karşı taraf sizi yanlış anlayabilir siz onu yanlış anlayabilirsiniz sonra olaylar olaylar.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.