18 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

18 Kasım 2023

18 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀18 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamla canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Oğlak enerjisiyle başlıyoruz.

💫05:52’de Ay Neptün, 06:48’de Ay Güneş, 06:51’de Ay Mars uyumlu açıları gerçekleşecek. Aslında bu hem dünkü hem de bugünkü Güneş, Mars, Neptün etkileşimini tetikleyecek.

💫08:41’de Güneş Mars kavuşumu gerçekleşecek. Şimdi bu biraz sıkıntılı bir yerleşim olmakla beraber öfke kontrol problemlerini gündeme getirebilir. Kaç zamandır yazdığım yangınlar, patlamalar, mafyatik olaylar, yer altı sıkıntılarını gündeme getirebilir. Bu zaten son tetiklenme bunun için 10 gün daha idare etmemiz lazım sıkın dişinizi.

💫11:27’de Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Birilerini etkilemek isterseniz bu saatleri kullanabilirsiniz.

💫11:27’den 14:27’ye kadar Ay boşlukta olacak. Önemli işlerinizi bu saatlere getirmeyin. Hobilerinizle ilgilenin annem.

💫14:27’de Ay Kova burcuna geçecek. Daha fazla sosyalleşme ihtiyacımız olabilir ancak hava muhalefeti sebebiyle evde oturup bol bol sosyal medyada da takılabiliriz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.