18 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

17 Kasım 2022

18 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Yine eleştirel bir gündeyiz, teşekkürler Evren. Bari temizlik yapalım.

💫12:23’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bireyselliğe ihtiyacınız artar, aklınıza harika yaratıcı fikirler gelebilir, bu fikirler hem size hem de başkalarına faydalı olabilir. Başak burcu, toprağı, işçileri, sağlık sektörünü, hizmet sektörünü temsil etmektedir. Özellikle bu konularla ilgili bir işiniz varsa bu saatleri nasıl daha yaratıcı olabilirim diye kullanmak iyi olabilir. Zaten bugün başka da bir açı yok. Bütün gün onu yapiym bunu yapiym diye düşünüp, yine bir şey yapamadım diye kendi depremlerinizi yaratmayın annem. Biraz bazı konulara takıntı yapabilirsiniz ancak bu takıntıları da kendinize faydası olacak işlere yöneltmenizi tavsiye ederim.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.