18 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

17 Kasım 2021

18 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?18 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Boğa burcunda yer alacak. Sakin, rahat ve huzurlu zamanlar geçirme isteği içerisinde olacağımız bir gün bizleri bekliyor. Lüksümüze düşeriz. İştahımız biraz açık olabilir. Diyete başladıysanız bu güne biraz dikkat edin annem. Tatlılar size oldukça cazip gelebilir.
?03:38’de Ay-Venüs üçgeni gerçekleşecek. Rüyanızda sevgilinizi görebilirsiniz onunla aşk yaşayabilirsiniz. Bu saatte uyuyun rüyanızda aşk yaşayın annem.
?05:44’te Ay-Uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Alışılmışın dışında sıra dışı ve reformist olabileceğiniz zaman dilimidir. Kendiniz oldukça yenilikçi hissedebilirsiniz. Farklı şeyler denemek için desteklendiğiniz saatlerdir. Hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir.
?06:19’da Ay-Mars karşıtlığı gerçekleşecek. Güne çok agresif sinirli ve öfkeli başlayabiliriz annem dikkatli olun. Kalkın meditasyon yapın, spor yapın, işe koşarak gidin o enerjiyi atın.
?18:37’de Merkür-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Oldukça hayalci olabiliriz. Kafanız oldukça çalışabilir ama bir şeyleri varsayabilirsiniz. Hayalleri yazmak için güzel zamanlar. Hayalinizdeki işi imzalayabilirsiniz.
?22:13’te Ay-Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Normal şartlarda bu görünüm iyi saatlere işaret eder.
?22:47’de Ay-Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. İletişimimiz sivri olabilir, kendimize hakim olalım annem. Bu saatte birileriyle çok iletişime geçmeden uyuyun derim ?Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.