18 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

17 Haziran 2023

18 Haziran Günlük Astroloji Yorumu

🍀18 Haziran Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Öncelikle tüm babaların babalar gününü kutlarım.
Güne Ay İkizler burcunda başlıyoruz. Yeniay günündeyiz.
💫07:37’de İkizler burcunda yeniay deneyimleyeceğiz. Bununla ilgili detaylı bir yazı yazmıştım. Bir önceki postta bulabilirsiniz. Bir de yeniayda yeni bir şey başlatmak isterseniz 3 gün beklemenizi tavsiye ederim.
💫09:23’de Ay Neptün karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde biraz kafamız karışabilir. Karar vermek için çok uygun zamanlar değildir.
💫09:23’den 13:57’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmak yerine hobilerinizle ilgilenmek daha iyi olacaktır.
💫13:57’den sonra Ay Yengeç burcuna geçecek. Bu saatten sonra aile, yuva, duygular sezgiler daha fazla gündeme gelebilir. Ailenizle vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Haziran #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.