18 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

17 Haziran 2020

18 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

 

Selamlar canım arkadaşlarım,

Güne Ay Boğa burcunda başlıyoruz. Bugün sevgi alıverişine ve güvene ihtiyaç duyabiliriz. Toprakla uğraşma veya toprağa temas etme imkanınız varsa bugün ideal bir gündür.

06:17’de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Sevgiyi ve bağlılığı yakalayabileceğimiz saatlerdir. İş için evden çıkmadan önce hazırlandığınız veya sevdiklerinizi işe uğurladığınız saatlerse sevdiklerinize sevgi sözcükleri söylemeyi veya sarılmayı unutmayın, bu her ikinize de iyi gelecektir.

12:16’da Ay Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Dürtülerimiz ve sezgilerimiz istikrarı yakalamak isteyeceğinden, gereksiz mücadelelerden kaçınacağımız saatleri işaret eder. Hareket enerjinizi daha çok motivasyon kaynaklarınız üzerine yoğunlaştırabilirsiniz. Sizi somut şeyler mi yoksa soyut şeyler mi motive ediyor. Bunun ayrımına varmaya çalışın? İkisini de sentezleyebilirsiniz. Böylece ideal hedefe ulaşabilirsiniz.

13:00’de Ay Plüton üçgeni gerçekleşecek. İleriye dönük düşünmek için ideal zamanlardır. Oluşturduğunuz gelecek öngörüsünde size keyif verecek olanlar nelerdir? Kendi kendinizin psikologu olun ve bu tarz soruları irdeleyin. Daha somut planlara yapın. Böylece misyonunuzun farkına varacak, daha hevesli ve kararlı ilerleyeceksinizdir.

15:02’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek.  İyimser ve hayattan umutlu olacağınız saatlerdir. İlla bu iyimserliği somut konularla bağdaştırmak istiyorsanız, küçük şeylerle mutlu olmayı deneyin. Çünkü hep dediğimiz gibi bu yıl retrolar yılı, artık kendi içimize dönme zamanı. Kendi değerlerimizi ve değer yargılarımızı yükseltme zamanını işaret ediyor.

15:02 ile 23:59 arası Ay boşlukta olacak. Önemli işleriniz varsa 15:02’den önce tamamlamak daha iyi olabilir. Bu saat aralığını eski işleri toparlamak için kullanabilirsiniz.

23:59’da Ay ikizler burcuna geçiyor. Daha hareketli bir yarın bizleri bekliyor tatlişlerim.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.