18 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

18 Eylül 2019

18 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar Canım arkadaşlarımmmmm,

Ay tüm gün Boğa burcunda ve rejim diyet hak getire, yazık bu bedene, şişmanlık sultanlıktır, hiç işim olmaz baskülleeeee (Ahh 90’lar ahhh)

Neyse 01:30’da Ay Uranüs kavuşumu var. Ani beklenmedik gelişmeleri temsil eder bu açı normal şartlarda valla o saatte ne gelişecek ben de meraktayım. Neyse belki aklınıza harika fikirler gelir, niyetlenin yatın annem.

16:51’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Lakin bu Satürn durağan pozisyonda. Ben bir gezegen durağandayken hoşlanmıyorum. Ama bu açıyı şöyle değerlendirebilirsiniz mesela yapmadığınız ama sorumluluğunuz olan işleri yapmak için destekleyebilir tabi bir de Ay Boğa’da olunca bir üşengeçlik, bir hımbıllık da gelebilir ama işleri toparlayın en azından annem.

23:01’de de Ay Neptün uyumlu açısı gerçekleşecek. Efendim burası ilham perisi açısı. İster due edin dilekte bulunun, ister sanat icra edin, isterseniz gibin aşkınızı anlatan şiirler yazın. Azıcık ruhunuzu dinleyin işte güzel fısıldar.

Neyse bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.