18 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

17 Eylül 2023

18 Eylül Günlük Astroloji Yorumu

🍀18 Eylül Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Terazi burcunda başlıyoruz.
💫04:06’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Biraz kendimizi baskı altında hissedebiliriz ya da rüyamızda bizi etkileyen insanları görebiliriz. İçiniz kabarırsa çok takılmayın geçici bir etkidir.
💫04:06’dan 07:58’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde önemli bir şey başlatmayın diyeceğim ama zaten o saatte ne başlatacaksınız allasen.
💫07:58’de Ay Akrep burcuna geçecek. Ay Akrep burcundayken biraz daha şüpheci olabiliriz. Şifa çalışmaları, okült konulara biraz daha merak sarabilirsiniz. Bir de stalk yapmak istiyorsanız mutlaka değerlendirin.
💫12:18’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Sorumluluklarımızı yerine getirmek için oldukça destekleyicidir. Elinizi taşın altına koyabilirsiniz. Ayrıca sizden yaşça büyük insanlardan danışmanlık almak isterseniz yahut destek almak isterseniz de oldukça desteklendiğimiz bir zaman dilimindeyiz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Eylül #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.