18 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

18 Ekim 2021

18 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

18 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

18 Ekim Günlük Astroloji Yorumu, Selamlar canım arkadaşlarım,?

  • ?Güne Ay Balık burcunda başlayacağız.
  • ?02:23’te Ay-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Ruhunuzun derinliklerinde olanları keşfedip, ilahi olana teslim olabilirsiniz. Rüyalarınız bilinç altı dehlizlerinden çıkan haberci rüyalar olabilir. Kendimizi çok güçlü hissedeceğimiz saat dilimleridir.
  • ?02:23 ile 13:03 arası Ay boşlukta yer alacak. Önemli işlerinizi bu saatler arasına getirmeyin annem. Yarım kalan işlerinizi tamamlamak için ideal saatlerdir.
  • ?13:03’te Ay Koç burcuna geçiş yapacak. Spor yapmak istiyorsanız bu saatleri değerlendirin şekerlerim. Daha enerjik ve daha aktif olacağınız zamanları gösterir. Kendinizi içgüdüsel olarak yarış içinde gibi hissedebilirsiniz. Biraz sinirler gergin olabilir. Bu enerjiyi olumlu yönde kullanmak sizi konuyla ilgili daha da uzmanlaştıracaktır.
    Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.