18 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

17 Ekim 2022

18 Ekim Günlük Astroloji Yorumu

?18 Ekim Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Yengeç ve boşlukta başlıyoruz.

?01:05’de Güneş Mars üçgeni gerçekleşecek. Etkisi yaklaşık 1 hafta tutar. Aklınıza geleni eyleme koyun. İletişim ve kafalar zehir gibi çalışacak, sizden ne uçan ne kaçan kurtulur annem. Spora başlamak istiyorsanız, sosyalleşmek istiyorsanız mutlaka kullanın.

?07:44’de Ay Aslan burcuna geçiyor. Çok şükür! Evet şimdi onlar konuşsun sizin namınız yürüsün. Bu saatten sonra unutmayın ki size hiçbir şey olmaz (Şair tutulmaya girmeden evvel gazlıyordu). Eğlenceli zamanlardır, yaşam enerjimiz artar, kendimizi daha fazla göstermek isteriz, ilgi alaka, onay ihtiyacında olduğumuz için bol bol süslenin püslenin herkes ne kadar harika olduğunuzu konuşsun.

?09:44’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Valla ortalık yangın yeri. Bir hareket bir bereket sormayın gitsin. Şanslı zamanlardır. Mottomuz Just do it.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Ekim #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.