18 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

18 Aralık 2019

18 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmm,
Ay tüm gün Başak burcunda ve kendimizi hizmet etmeye adayabileceğimiz bir gündeyiz.
08:29’da Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişimle ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Vay efendim bana niye günaydın mesajı atmadın diye ortamı germeyin şekerlerim.
13:28’de Ay Neptün karşıtlığı yaşanacak. Hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Bu saatlerde söz vermemeye özen gösterin, verdiğiniz sözleri tutamayabilirsiniz. Tam bir Ziyaaaaa zamanlarıdır.
19:13’de Ay Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi gayet enerjik hissedebiliriz. Tuttuğumuzu koparabileceğimiz saatlerdir.
19:56’da Ay Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Hem otoriteden destek alabilirsiniz hem de kendi sorumluluklarınızı yerine getirmek konusunda başarıya ulaşabilirsiniz.
23:38’de de Ay Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saat dilimlerinde de etkili konuşmalar yapabilir, karşınızdakini etkiniz altına alabilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.