18 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

17 Aralık 2022

18 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?18 Aralık Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
?Ay yine tüm gün Terazi burcunda, güzellik, ilişkiler, iletişim gündemimizde olacak.
?00:36’da Merkür Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bir anda aklınıza süper fikirler gelebilir, not kağıtlarınız yanınızda olsun. Bugüne kadar çözemediğiniz problemler varsa bununla ilgili aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Bugüne kadar hiç gündeminizde olmayan değişik konulara merak sarabilirsiniz. Hava olaylarıyla ilgili afetlere dikkat, bir de trafikte dikkatli olun annem. İletişim sektörüyle ilgili konular, elektrik gündemde olabilir. Etkisi 5 gün sürer.
?04:25’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu aslında 00:36’daki Merkür Uranüs üçgenini tetikleyecek. Dolayısıyla gecenin bir vakti aklınıza bir fikir gelebilir. Bir de düşünceler sizi uykunuzdan alıkoyabilir.
?14:31’de Ay Satürn üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde sorumluluklarımızı daha kolay yerine getirebiliriz. İlişkilerimizde kalıcı adımlar atabiliriz. Otorite figürlerinden destek alabiliriz. Gençler babadan izin koparmak için iyi saatlerdir, değerlendirin.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Aralık #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.