18 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

17 Aralık 2021

18 Aralık Günlük Astroloji Yorumu

?18 Aralık Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün İkizler burcunda yer alacak. Yine sohbet, muhabbetin çok olacağı ne olacak bu ülkenin hali konuşmaları yapacağımız bir gündeyiz.
?Venüs 13:36’da durağan pozisyonuna giriyor 20 Aralık 14:34’e kadar da duracak. Bu durum bize ilişkiler, değer ve para konularında takıntılar yapmamıza sebebiyet verebilir.
?17:23’de Ay-Neptün karesi gerçekleşecek. Hayallerimiz için harekete geçeceğimiz zamanlar dedik ancak bu kare açı biraz içgüdülerimizle mücadele anlamına geliyor. Aklınıza birçok başarısızlık senaryosu gelebilir. Her karanlığın bir aydınlığı vardır. Bu saatlerde sizi motive edecek, ruhsal olarak size iyi gelecek şeyler yapmaya çalışın annem.
?Kiron da 19:33’de durağan pozisyona geçecek ve 20 Aralık 19:33’e kadar duracak. Bu durum özellikle hasar almayla ilgili konuları gündeme getirebilir.
?Önümüzdeki 2 gün boyunca lütfen çok çok çok dikkatli olalım. Olaylar ve kişiler bize kendimizi değersiz hissettirebilir, yaralayabilir, cerrahi operasyonlar, savaşla ilgili konular gündeme gelebilir. Sakin olun annem. Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Aralık

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.