18 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

18 Ağustos 2023

18 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu

🍀18 Ağustos Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

💫Güne Ay Başak burcunda başlıyoruz. Yine mükemmeliyetçi olacağımız bir gündeyiz. Ivır kıvır işleriniz varsa bugün halledin annem.

💫08:48’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Güne gayet destekleyici başlıyoruz, büyüme fırsatlarımız var. Büyütmek istediğiniz konuları bu saatlere getirebilirsiniz. Tabi bu sevgiliye triptir, kocayla kavgadır filan gibi değil.

💫20:08’de Ay Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Bu saatlerde iletişim konusunda oldukça destekleniyoruz. Konuşma, sohbet gibi işlerinizi bu saatlere getirebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #18Ağustos #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.