18 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

18 Ağustos 2020

18 Ağustos 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Aslan burcunda hareket edecek. Eğlenceli aktivitelere katılmak bugün için oldukça keyifli olabilir. Gülün, eğlenin, etrafınızı eğlendirin annem. Aslanlar gibi yaşayacağınız bir gün olsun.

03:01’de Ay-Uranüs kare açısı gerçekleşecek. Gerilimli rüyalar görmeniz mümkün olabilir. Biraz sıkıntılı saatlerdir. Neyse ki uyuyor olacaksınız inşallah. İyi yönden düşünecek olursak çözemediğiniz sorunlarla ilgili aydınlanmalar da yaşayabilirsiniz.

22:27’de Venüs-Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Sosyal yönden yeni kişiler hayatınıza girebilir. Ani beklenmedik aşklar başlayabilir. Çevrenize karşı oldukça uyumlu olabilirsiniz. Sizi değerli hissettiren sürprizlerle karşılaşabilirsiniz demek isterdim ki dün gerçekleşen Venüs Kiron karesini de unutmamak lazım. Bu da demek oluyor ki hem ilişkiler hem de değerle ilgili konularda yara alabiliriz ancak bu aldığımız yaralar bize aslında ilerleyen dönemlerde fırsatlar getirecektir. O yüzden giden gitsin annem, daha iyisi geleceği içindir.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.