18 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

18 Ocak 2019

18 Ocak Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar,

Bugün gökyüzü yine biraz şenlikli.

Ay gün boyu İkizler burcunda olacağı için genel olarak gündem iletişim olabilir. Bugünü uzun zamandır iletişime geçmek istediğiniz bir türlü arayamadığınız kişileri aramak için kullanabilirsiniz.

04:54’da Ay – Neptün karesi biraz gergin bir gece geçirmenize sebep olabilir. Biraz kabus görebilirsiniz ya da gece sık sık uyanabilirsiniz.

06:10’da Ay – Jüpiter ile karşıt açı gerçekleştirecek. Sabah sabah abartmaya meyilli olabilirsiniz. Özellikle de duygusal olarak abartma riskiniz var.

Yani sabah saatleri biraz nane molla.

Şimdi geldik günün en güzel saatine, ta ta ta taaammmm Venüs ve Mars arasındaki harika açı 19:49’da gerçekleşecek. Bu açıyı anlatmaya gerek yok anladınız siz Venüs ve Mars diyince havadaki aşk kokusunu. Tüm kadın erkek ilişkileri için çok destekleyici bir döneme işaret etmektedir. İlişkilerle ilgili konularda harekete geçme vaktidir.

23:09’da iletişim gezegeni Merkür, gücü temsil eden Plüton ile kavuşum yapacak. Yani burada yeni fikirleri hayata geçirme konusunda güçlenebilir, önemli kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Tek riski iletişimin yoluyla manipüle etmek ve edilmektir. Sınırları zorlamak için uygun değildir. Ölçülü bir şekilde fikirlerinizi karşı tarafa aktarmak için destekleyicidir.

Sevgilerimle.

 

 

 

 

 

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.