17 Temmuz Oğlak Burcundaki Ay Tutulması

17 Temmuz 2019

17 Temmuz Oğlak Burcundaki Ay Tutulması

Patlamaya hazır volkan gibiyim. İçimde öfkem var. Haksızlıklar var. Bitmek bilmeyen bir boşluk var. Çekip gidenlere neden diye yumruk atmak istiyorum. Her şeyi kontrol etmek istiyorum. Hiçbir şeyi kontrol edemediğimde bir çocuk gibi kabuğuma çekiliyorum. Ağlıyorum. Zırlıyorum. Şimdi kalktım diyorum bir daha düşüyorum. Kabul ediyorum affettim haklıydı diyorum. Kalkıp küfür ediyorum. Bundan öğrenmem gereken var diyorum. Ben öğrenmeyeceğim bir şey, iliklerime kadar acı çekiyorum, adalet istiyorum diyorum. Bir öyle oluyorum bir böyle oluyorum. Bir savruluyorum bir kalkıyorum.

İşte ben böyle bir hal içindeyim aslında derin keder içindeyim diye şarkı söylüyorum.

Şimdi güzel arkadaşım. Zor zamanlardan geçiyoruz, kabul ediyorum. Bir şeyler oluyor ama ne oluyor kestiremiyorsun. Aslında içinde biliyorsun ama yüzleşemiyorsun. Yüzleşmekten kaçtığın için de debelenip duruyorsun. Kangreni kesip atmadan da kurtulamazsın. Şimdi gökyüzü sana diyor ki ben sabrettim, sen çöz dedim. Çözemedin mi şimdi ben sahnedeyim. Çünkü senin büyümen lazım. Oturup takkeyi önüne koyup kendinle hesaplaşacak cesaretin yoksa ve bu yaşadığın durum sana iyi gelmiyorsa sen acıyla büyüyorsun demektir dolayısıyla buyur bakalım uğraş dur. Aslında çok büyük korunuyoruz. Korunuyoruz da işin içindeyken kendi ego ve inançlarımız yüzünden bunu görmüyoruz. Maddede kalıp manaya geçemiyoruz. Ancak madde yalan, mana gerçek. Mananı bul. Bu hayattaki amacını bul. Senin gelişmeni engelleyen zincirlerinden kurtul. O zincirlerinden kurtulup o dipsiz kuyuda kendini bıraksan kuyu tahmin ettiğin kadar derin değil hatta sana sonsuz olasılıklar sağlayacak olan bir okyanusa açılıyor. Okyanus da karşılaştığın rehberlere güven. Kendine inan. O kıyıya da ulaşacaksın ancak önce bir tek başına yüzmeyi öğren. Ben seni okyanusa attım ki aslında ne kadar güçlü olduğunu fark et ve gücünü, değerini başkalarında arama. İlahi adaletse o da gelecek. Ama o beklediğin ilahi adaleti, canını yakan insanları bir düşün, bir de içine dön ve yüzleş. Buradaki suçlu onlar mı yoksa bunlara izin veren sen misin?

Öptüm bu kadar.

 

 

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.