17 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

17 Temmuz 2023

17 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu

🍀17 Temmuz Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Yengeç burcuyla başlıyoruz. Bugün duygularımız, sezgilerimiz oldukça gündemde olabilir.
💫11:35’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Bu saatler alınganlıklara açık olduğumuz saatlerdir.
💫15:48’de Merkür Jüpiter karesi gerçekleşecek. Bu açı çok konuşan boş konuşur açısıdır. Söylemlerimizi abartabiliriz. Anlaşmalarımızda aşırılıklar gündeme gelebilir. Yurtdışı bağlantılı işlerinizde evraklarda ilgili problemler yaşanmaması adına iki kez kontrol etmekte fayda var.
💫16:21’de Ay Uranüs sextili gerçekleşecek. Bu saatler fırsatlara açık olduğumuz saatlerdir.
💫21:31’de Yengeç burcunda bir yeniay deneyimleyeceğiz. Bununla ilgili daha detaylı bir post hazırladım. Orada bulabilirsiniz.
💫22:59’da Ay Düğümleri burç değiştiriyor. Kuzey Ay Düğümü Koç burcuna, Güney Ay Düğümü ise Terazi burcuna geçecek. Bu seyahat 12 Ocak 2025 tarihine kadar sürecek. Bununla ilgili de uzun bir post hazırladım, onu da okumak önümüzdeki 18 ay boyunca gökyüzünü nasıl kullanabileceğimiz ve nelerde önlem alabileceğimiz konusunda faydalı olacaktır.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Temmuz #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.