17 Temmuz 2023 Yengeç Burcunda Yeni Ay

17 Temmuz 2023

17 Temmuz 2023 Yengeç Burcunda Yeni Ay

🍀Selamlar canım arkadaşlarım,
💫17 Temmuz tarihinde Türkiye saatiyle 21:31’de Yengeç burcunun 24 derecesinde bir Yeniay gerçekleşecek. Yeniaylar yeni başlangıçlardır ancak yine de büyütmek istediğiniz bir işi başlatmak için en az 3 gün beklemenizi tavsiye ederim.
💫Yengeç anlamı itibariyle duyguları, gizliliği, aileyi, yeraltını, suları, denizleri, madenleri, eskileri, vatan topraklarını, konaklama yerlerini, ölümü temsil eder.
✅Bu yeniayda vatan toprakları gündemimizde olacak.
✅Önemli kişilerin vefat haberleri gündeme gelebilir.
✅Sularla ilgili konular, göçmenler, ev fiyatları, toplu trafik kazaları dikkat çekici konular olacak.
✅Deprem riski bu senenin özellikle en can sıkıcı kısmı ve bu yeniay da Yengeç temalı olduğu için oldukça dikkat çekici.
✅Bazı yöneticilerin görevden alınması, önemli yönetici figürlerinin görev bırakması gündeme gelebilir.
💫Bireysel bazda ise,
✅Ailevi konularla ilgili gelişmeler, sezgilerimizin oldukça güçlenmesi, evlilik haberleri, hamilelik haberleri alabiliriz.
✅Ben nasıl kullanayım diyorsanız, geçmişle ilgili konuların üzerinden geçmek, imkanınız varsa ev, arsa almak için kullanabilirsiniz.
Umarım hakkımızda hayırlısı olur.
Sevgilerimle Tuğba. #astroloji #tugbakaradayi #17Temmuz #yengeç #yeniay #yengeçyeniayı #burclar #burcyorumları #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün

Önemli Astrolojik Olaylar
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.