17 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

19 Temmuz 2020

17 Temmuz 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün İkizler burcunda seyahat edecek. Kısa seyahatler için oldukça uygun bir günüdür. Oldukça hareketli, iletişimin hızlı aktığı bir gün sizleri bekliyor. Uzun ve detaylı işler bugün hoşunuza gitmeyebilir. Hızlı ve pratik yoldan çözeceğiniz işleriniz için oldukça uygun bir gündür.

02:35’de Ay Kiron uyumlu açısı gerçekleşecek. Gece gece uykunuz kaçtıysa yara aldığınız konulara daha iyi çözümler üretebileceğiniz saatlerdir. Dertleşmek içinde uygun saatledir biraz geç olduğu için tavsiye etmiyorum, yatın uyuyun annem.

05:26’da Ay Mars uyumlu açısı gerçekleşecek. Oldukça dinamik ve güçlü olacağınız saatlerdir. Eğer erken kalktıysanız erken yol alabilirsiniz. İşlerinizi çabucak yoluna koyabilirsiniz.

09:40’da Ay Venüs kavuşumu gerçekleşecek. Sevgi dolu ve sevecen olacağınız saatlerdir. Tatlı tatlı konuşmalar için oldukça uygun saatlerdir. Oldukça uzlaşmacı bir yapıda olabilirsiniz. Aşk konusunda da oldukça destekleyici bir zamandır. Sevgi sözcükleri bu saatlerde oldukça etkili olacaktır.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.