17 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

17 Şubat 2019

17 Şubat Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrrr,

Efendim güne Ay Yengeç burcunda başlarken ailenizle yapacağınız sabah kahvaltılarının tadını çıkarın.

11:44’de gerçekleşecek olan Venüs Neptün uyumlu açısı bize ilahi aşkı hatırlatıyor. Aşk konularında ayaklarımız yerden kesiliyor, ruhsal olarak kendimizi iyi hissettiğimiz birkaç günlük sürece giriyoruz. Her türlü sanatsal aktivite, ilham, ruhani çalışmalar konusunda çok destekleyicidir. Yani aslında bugün Yaradılanı severim Yaratan’dan ötürü günü.

17:17’de Ay’ın Uranüs’le zorlayıcı açısı ani beklenmedik gelişmelere, patlamalara gebe. Sakin kalınması gereken süreçler.

Sonrasında Ay 18:20’ye kadar boşlukta olacak ve bu süre zarfında boş işlerle uğraşmak en güzeli.

Ay Aslan burcuna geçtikten sonra kendimizi daha iyi hissedebileceğiz. Saç kestirmek, kendini şımartmak böyle krallar, kraliçeler gibi hissetmek için güzel bir akşamüstü saatlerini yaşayabiliriz.

Bunu yaşadınız yaşadınız, yaşamadınız 21:57’de Ay Mars’la kare açı yapacak. Meali agresif enerjiler yüksek, çok sınırları zorlamamak gereken bir süreç.

Sevgilerimle

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.