17 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

16 Şubat 2022

17 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?17 Şubat 2022 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,?
Ayyy ne kadar da şahane bir gün ???? Yılın benim için en mutlu günü çünkü bilin bakalım kim doğdu ? Canım kendim ?
?Güne Ay Başak burcunda titiz, pimpirikli ve eleştirmeye yatkın olarak başlıyoruz. Bir şeyleri organize etmek isterseniz mükemmel bir gün diyebilirim.
?20:26’da Ay-Jüpiter zorlu açısı gerçekleşiyor. İhtiyaçlarımızı abartabiliriz ve etrafımızdaki insanları eleştirebiliriz. Bir şeyler yolunda gitmez ise kendimizi oldukça kötü hissedebiliriz, bu durumu abartabiliriz sakin olalım annem.
?20:32’de Ay-Uranüs uyumlu açısı. Oldukça marjinal fikirler gündeminizde olabilir. Bir anda hiç olmamış bir şey aklınıza gelebilir ve bununla alakalı çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar.???
#astroloji #astrolog #astrologanne #tugbakaradayi #17Şubat

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.