17 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

16 Şubat 2020

17 Şubat 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Ay tüm gün Yay burcunda transit edecek. Dolayısıyla bugün yeni şeyler keşfetmek isteyebiliriz. Kendimizi enerjik hissederiz. Uç noktada biraz takıntı geliştirebiliriz.
02:05’de Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Valla normalde keyifli saatlerdir ama bu saatte hayattan keyif alacak bir şeyler bulur musunuz bilemem. Güzel rüyalar görebilirsiniz. Merkür’de durağan anca eski sevgililerinizi rüyanızda görürsünüz. Bu da iyi bir şey mi kötü bir şey mi ben karışmam.
06:09’da Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bakın Merkür durağan aman diyim dikkat edin. İletişim kazaları olur, dolandırıcılar olur, trafik kazaları olur, aklınız tutulmasın.
14:48’de de Ay Neptün karesi var. Bu da tam olarak ayaklarınızın da yerden kesilebileceği, aldanma ve aldatılmalara açık saatlerdir. Suyla ilgili konularda problemler olabilir. Aklınızı başınıza toplayın, çok uçmayın annem.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları , ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.