17 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

16 Ocak 2022

17 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu

?17 Ocak 2022 Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Ay tüm gün Yengeç burcunda. Biraz eskilere daldığınız, şöyle bir fotoğraflara bakıp iç geçirdiğiniz bir gün. Böyle bir alınganlık böyle bir mıymıylık gibi geçirme şansınız da var sevdiklerinize vakit ayırma şansınız da, buyrun siz seçin.
?13:18’de Ay-Neptün üçgeni gerçekleşecek. Meditasyon yapmak için, dua etmek için oldukça uygun zaman dilimleri. Kendinizi oldukça ruhani hissedebilirsiniz fakat biraz kafanız dalgın da olabilir. Mümkünse bu saatlerde rahatlatıcı bir duş alın, iyi gelecektir. Aynı zamanda sanatsal konularda da ilham perilerinizi bugün yanınızda hissedebilirsiniz.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm, bu kadar. ??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Ocak

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.