17 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

17 Ocak 2020

17 Ocak 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmmm,
Ay gün genelinde Terazi burcunda transit edecek. Yine ilişkilerin gündemde olacağı bir gündeyiz.
Ay, 09:16’da Plüton’la, 09:55’de de Satürn’le sert açısını gerçekleştirecek. Bu da sabah saatlerinde yakıp, yıkma enerjimizin yüksek olacağını göstermektedir. Özellikle kendinizi baskı altında hissedip, sonrasında ortalığı kavurma riskiniz var aman diyim annem.
15:58’de Ay Güneş karesi gerçekleşecek. Karşı cinsinizle olan herkesle didişme riskiniz var. Bu sevgili de olur, ebeveyn de olur, patron da olur. Sakin olun şekerlerim.
15:58’den 21:20’ye kadar Ay boşlukta olacak. Dolayısıyla yeni iş başlatmak yerine elinizdeki toparlamak için daha iyi zamanlardır.
21:20’de Ay Akrep burcuna geçecek. Ay Akrep burcundayken sezgilerimiz çok kuvvetlenir lakin uç noktada şüphe ve kuşkuyla hareket etme riskimiz de mevcuttur. Ay Akrepteyken ruhsal çalışmalar yapmak, şifa çalışmaları yapmak ruhunuza daha iyi gelebilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.