17 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

17 Nisan 2019

17 Nisan Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,

Ay Başak burcunda seyrine devam ederken 03:10’da Ay Plüton üçgeni var. Gece gece güçlü rüyalar görebilirsiniz.

Ay 05:02’de Jüpiter’e kare, 07:29’da da Venüs’e karşıt açı gerçekleştirecek. Bu da dün gerçekleşen Venüs – Jüpiter karesini aktive edecek. Yani özellikle bugün ilişkiler konusunda gerginlikler yaşanabilir. Olaylar gereksiz yere büyüyebilir, detaylar dünkü postta.

Ay 14:21’de Terazi burcuna geçiş yapacak ve dolayısıyla Ay 07:29’dan 14:21’e kadar boşlukta olacak mümkünse yeni bir iş başlatmamaya özen göstermekte fayda var. Ay Terazi burcundayken kendimizi daha tatliş, minnoş ve uyumlu hissedebiliriz. Hak hukuk konuları gündeme gelebilir ve haklı olan da hakkını alabilir. Diplomasi ve ilişkiler önemlidir.

Şimdi aslında günün en önemli olayı Merkür 09:00’dan itibaren Koç burcuna geçiş yapacak. Yani Merkür’ün hem retrosu hem Balık seyahati derken kafamızdaki o dağınıklıktan kurtuluyoruz artık. Merkür Koç burcundayken zihnimiz daha ataktır, hızlıdır, çabuk karar alabiliriz, daha yaratıcıyızdır ve zihinsel olarak aktifizdir. Buradaki handikap da biraz bizi sivri dilli yapabilir, karşımızdakini kırabiliriz. Dolayısıyla bodoslama konuşma potansiyelimiz var lafın nerelere gidebileceğini kestiremeyebiliriz.

14:51’de bu fırıldak Ay madem bu Merkür burç değiştirmiş ben şunu bir dürteyim diye karşıt açı gerçekleştirecek. Hazır da biz daha Merkür Koç’un enerjisine alışkın olmamışken iletişim problemleri yaşama riskimiz var dikkat edin şekerimlerim.

19:49’da da Ay yine duramadığı için gidecek Kiron’a karşıt açı yapacak. Ruhsal yaralanmalar, yarası olanı dinlemeler, bunu dinlerken eh be kardeşim saf mısın sen diye kendinden geçmeler yaşanabilir.

Neyse işte bugünlük de bu kadar. Öptüm bye.

 

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.