17 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

17 Nisan 2022

17 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,

?17 Nisan Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Güne Ay Terazi burcunda başlayacağız.
?00:56’da Ay Plüton karesi gerçekleşecek. Zaten Dolunay da yeni oldu, böyle bir gereksiz gerginlikler, uyuyamama hali olabilir ama çok da önemli değildir takılmayın.
?00:56’dan 03:22’ye kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde bir şeyler başlatmayın diyeceğim ama o saatte ne başlatacaksınız allasen.
?03:22’de Ay Akrep burcunda olacak. Gün geneli, her şeyi kriz haline getirme potansiyelimiz var, yapmayın annemmm yapmayın yavrummm, Akrep’in güzel yani paylaşmaktır, paylaşmayı deneyimleyelim.
?05:54’de Ay Mars üçgeni gerçekleşecek. Böyle rüyalarda bir şeylerle mücadele edebilirsiniz. Sabah saatlerinde enerjiniz yüksek olabilir. Kalkın spor yapın. Yaz geliyor.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ???

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.