17 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

17 Nisan 2020

17 Nisan 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,
Ay Kova burcunda güne başlıyoruz yine bol bol konuşacağımız bir gündeyiz.
17:34’de Ay Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu saatler isteklerimizi gerçekleştirebiliriz. Otorite figürlerinden destek alabiliriz. Planlarımızı daha fazla insana aktarabiliriz. Özellikle sosyal medyayla ilgili bir iş yapıyorsanız bu saatler iyi olabileceğiniz saatlerdir.
Fakat 17:34’den 21:29’a kadar Ay boşlukta olacağı için önemli işlerinizi 17:34’den evvel yapmanızı tavsiye ederim. Ay boşluktayken başladığınız işleri bitirmek daha iyi olabilir.
21:29’da Ay Balık burcunda transitine başlayacak. Dolayısıyla sezgilerimiz ve duygularımız daha fazla gündemde olacak. Ruhsal konular daha fazla gündemimizde olabilir. Çabuk dağılabilir ve kendimizi hafif depresif hissedebiliriz. Böyle hissetmemek adına ruhsal çalışmalar yapmak, güzel bir duş almak, bol bol su içmek, ayaklarınıza masaj yapmak daha iyi hissetmenize sebebiyet verebilir.
Bugünün başka da bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.