17 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

17 Mayıs 2019

17 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

Selamlarrrr,
00:25 itibariyle Ay artık Akrep burcunda ve sezgilerimiz çok kuvvetli ayrıca biraz bazı konuları takıntı haline getirme riskimiz var dikkat.
01:18’de de Ay Mars’la uyumlu bir açı yapacak. Gece gece kendinizi çok enerjik hissedebilirsiniz, harekete geçebilirsiniz ya da bu saatte rüyanızda hangi konular hakkında harekete geçmeniz gerektiğini görebilirsiniz.
02:08’de Merkür Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi 5 gün kadar sürer. Satürn retro pozisyonda olduğu için geçmişte aklınızda olan ama gerçekleştirmediğiniz konularla ilgili anlaşmalar, sözleşmeler yapabilirsiniz. Kalıcı fikirler bulabilirsiniz. Sizden yaşça ya da ruhça büyük insanlar veya otoriteler, patronlarla anlaşmalar sağlayabilirsiniz.
03:47’de Ay Venüs karşıt açısı gerçekleşecek. Bu da ilişkiler konusunda gergin etkilere sahiptir. Gece gece sarmayın sevgililerinize yatın uyuyun.
07:03’de de gerçekleşecek olan Ay Uranüs karşıtlığı ani beklenmedik gelişmelerin yaşanabileceğini ve bugünün sürprizlere açık olabileceğini belirtmektedir. Tam bir patlama açısı sakin olun şekerler sağa sola dalmayın. Bir de 18’i ve civarı ile ilgili uyarılarda bulunmuştum. Malum duyuyoruz haberlerde depremleri patlamalar. Mümkünse çok kalabalık yerlerde bulunmamaya çalışın ama bu cümlem lütfen sizi paniğe sürüklemesin. Sadece güvenlik önlemlerimizi almamız gereken dönemlerdeyiz.
Öptüm bye.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.