17 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

16 Mayıs 2022

17 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu

?17 Mayıs Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay tüm gün Yay burcunda transit edecek. Bugün gayet enerjik, neşeli, hoşgörü bir gündeyiz. Spor yapmak, harekete geçmek isteyebiliriz. Yurtdışı bağlantılı konular, eğitim konuları daha fazla gündemimize gelebilir.
?14:41’de Ay Kiron üçgeni gerçekleşecek, ??18:30’da da Ay Venüs üçgeni gerçekleşecek. Aslında bu 15 Mayıs’ta gerçekleşmiş olan Venüs Kiron kavuşumunu tetikleyecek. Bu süreçte ilişkilerde kesip atma dönemi ama sorunları mı atarsanız yoksa ilişkiyi mi kesip atarsınız o sizin seçiminiz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Mayıs

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.