17 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

17 Mayıs 2020

17 Mayıs 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,
06:14’te Ay-Pluto uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi iyi hissedeceğimiz bir güne başladığımız görünüyor. Etkili rüyalar görmüş ve rüyalarınızın etkisinde kalmış olabilirsiniz.
10:12’de Ay-Güneş uyumlu açısı gerçekleşecek. Kendimizi gayet iyi, keyifli ve dengede hissedebileceğimiz zamanlardır.
10:59’da Ay-Jüpiter uyumlu açısı gerçekleşecek. Aslında bu 10:12 ile 10:59’daki etkileşim 19:39’da gerçekleşecek olan Güneş-Jüpiter üçgenini tetikleyecek. Dolayısıyla şanslı saat aralığında olduğunuzu unutmamamız gerekiyor. Dua, dilek, istek, otoriteden destek için çok iyi zamanlardır, boş geçmeyin annem.
10:59’dan 16:35’e kadar Ay boşlukta olacak. Bu saatler önemli bir şeyler başlatmamamız gereken saatlerdir. Elinizdeki işleri toparlamak daha iyi olabilir.
16:35’de Ay artık Koç burcuna geçecek. 2 günlük ruhsal rehavetimizi atıp, dipçik gibi olacağımız bir günü yaşayamaya başlayabiliriz. Harekete geçebiliriz. Gerekli motivasyonu kendimizde bulabiliriz. Spor yapmak istiyorsanız bu saatleri değerlendirin şekerlerim.
19:39’da Güneş-Jüpiter üçgeni geçekleşecek. Normalde bireysel bazda çok şanslı zamanlara işaret eder. Korunduğumuzu kollandığımızı hissedebiliriz. Fakat bu iki koruyucunun mükemmel akışı toplumsal bazda bazı büyük olaylara sebebiyet verebilir. İyi düşünelim, iyi olsun.
20:28’de Ay-Satürn uyumlu açısı gerçekleşecek. Dolayısıyla sorumluluklarımızın bilincinde, kendi öz disiplinimize sahip olduğumuz saatlere işaret eder. Baba veya otorite figürlerinden destek almak istiyorsanız bugünü değerlendirmenizi tavsiye ederim.
Bugünün başka da önemli bir olayı yok, öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.