17 Mart Günlük Astroloji Yorumu

17 Mart 2023

17 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?17 Mart Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Öncelikle beni tanıdığınız için teşekkür ederim. Tabi ki Yükselen Oğlak, Güneş Kova olarak görevimin başındayım.

?Güne yine Ay Oğlak enerjisiyle başlıyoruz. Ne olduğunu bir önceki postta anlattım.

?01:34’de Venüs Boğa burcunda transitine başlıyor ve bu süreç 11 Nisan tarihine kadar devam edecek. Bu süreçte ilişkilerimizde daha keyifli hale geleceğiz, dünyevi zevklerimiz artabilir, sanatsal konulara yoğunlaşabiliriz, bakım, güzellik konularına daha da yoğunlaşabiliriz. Maddi konularla ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir.

?07:48’de Merkür Mars karesi gerçekleşecek. Ağzınızdan çıkanlara dikkat edin, bu süreçte agresif söylemler kırıcı olabilir. Bir anda sinirlenebiliriz, zihnimiz aşırı hızlı çalışır, trafik ve hava kazalarına karşı dikkatli olmakta fayda var.

?09:26’da Ay Neptün sextili gerçekleşecek. Maneviyatımızın kuvvetli olacağı saatlerdir. Rüya mı gerçek mi anlamayabilirsiniz.

?11:27’de Ay Merkür sextili var ama bu o sinirli söylemleri tetikleyecek.

?11:37’de Ay Güneş sextili var burası biraz daha kendimizi iyi hissedeceğimiz saatler birilerinden destek almak için kullanabilirsiniz.

?13:44’de Merkür Güneş kavuşumu gerçekleşecek. Merkür yanık arkadaşlar, dilek dilemeyin evren onu yer. Hele hele ağzınızdan çıkanlara dikkat edin başınız yanmasın. Hani böyle bazen ağzınızdan laf çıkar ve o anki pişmanlıkla o lafı havada kapıp yutmaya çalışırsınız ya bu öyle bir enerji. İletişim ve ulaşım sektörleriyle ilgili sıkıntılar yaşanabilir.

?17:13’de Ay Plüton kavuşumu gerçekleşecek. Burası kendimizi daha güçlü ve karizmatik hissettiğimiz zamanlardır.

?17:13 ile 17:24 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatlerde yeni bir şeyler başlatmayın, beni sinirlendirmeyin. (Bakın ben kızmadım gökyüzü gergin gördünüz mü?)

?17:24’de Ay Kova burcunda transitine başlayacak. Sosyal konular, gruplar, arkadaşlıklar daha fazla gündemimizde olacak. Arkadaşlarınızla vakit geçirme ihtiyacı hissedebilirsiniz, geçirin de zaten.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.??? #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Mart #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.