17 Mart Günlük Astroloji Yorumu

16 Mart 2022

17 Mart Günlük Astroloji Yorumu

?17 Mart Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım, ?
?Ay Gün boyu Başak burcunda yer alacak. Bugün kendinizi daha müşkülpesent hissedebilirsiniz. Eleştirel yanınızı durdurmaya çalışmanız iyi olacaktır.
?05:08’de Ay- Merkür karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde uyanıksanız ağzınızdan çıkana dikkat edin. Rehavete kapılıp gaf yapmayın annem.
?06:24’de Ay- Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Sabah saatlerinde sürprizli durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu etki öğleden sonra gerçekleşecek açıyı tetikleyeceği için orda olacak etkileri önden hissedebilirsiniz.
?15:13’de Merkür- Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu etki 2-3 gün kadar hayatınızda hissedebilirsiniz. Sizi şaşırtacak haberler alabilirsiniz. Aniden kararlar alabilirsiniz. Kişisel bazda bunları yaşarken toplumsal bazda şok olacağımız haberler alabiliriz. Bunlar doğal afetler ile ilgili olabileceği gibi para piyasalarını da ilgilendirebilir.
?16:43’de Ay- Jüpiter karşıtlığı gerçekleşecek. Bu saatlerde abartılı davranışlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi hastalık hastası gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca içinize temizlik perileri kaçabilir ?
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.
????#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Mart

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.