17 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

17 Mart 2020

17 Mart 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşım,
Ay tüm gün Oğlak burcunda transit edecek. Dolayısıyla yine sorumlulukların gündemde olacağı bir gündeyiz.
03:32’de Ay Uranüs uyumlu açısı gerçekleşecek. Bu normalde sürpriz gelişmelere sebep verir ama bu saatte ne gelişmesi allasen ancak aydınlanacağınız rüyalar görebilirsiniz.
04:24’de Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Sabaha doğru kabuslar filan görebilirsiniz ama bunlar çok da önemli açılar değil. Sabah kalktığınızda kendinizi halsiz hissedebilirsiniz.
20:30’da Ay Venüs uyumlu açısı gerçekleşecek. İlişkiler bakımından oldukça destekleyici olan bu saatte telefonla iletişim kurun, evinizde kalın.
Bugünün başka bir olayı yok.
Öptüm bu kadar.
Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.