17 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

17 Kasım 2019

17 Kasım 2019 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarımmmm,

Ay tüm gün Yengeç burcunda dolayısıyla aileyle vakit geçirmek için harika bir gündeyiz.

00:02’de Ay Neptün üçgeni gerçekleşecek. Dua, ibadet, meditasyon ve ruhsal çalışmalar için harika zamanlardır. Ayrıca bu gece niyet edin yatalım bakalım rüyalarınızda ne mesajlar gelecek.

01:17’de Ay Satürn karşıtlığı gerçekleşecek. Az biraz sorumluluklar aklınıza gelip can sıkıntısı yaşayabilirsiniz ama önemli değil geçici bir süreç.

09:14’de Ay Plüton karşıtlığı var. Sabah sabah gergin uyanabilirsiniz. Pazar Pazar o saatte uyanmayın uyuyun.

15:52’de Ay Güneş üçgeni hem duygusal hem de fiziksel olarak harika saatlerdir. Otoriteden destek almak isterseniz bu saatleri kullanmanızı tavsiye ederim.

23:14’de Ay Mars karesi var. Yine gerginleşebilirsiniz sakin kalmanız gereken zamanlardır.

Sonrasında Ay boşluğa girecek ve ertesi gün 00:56’ya kadar boşlukta olacak. Zaten o saatte ne başlatacaksınız ki yatın uyuyun annem.

Bugünün başka da bir olayı yok.

Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.