17 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

16 Kasım 2023

17 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

🍀17 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,
Selamlar canım arkadaşlarım,
💫Güne Ay Oğlak burcu enerjisiyle başlıyoruz. İş bitirici bir gündeyiz. Bir şeyleri organize etmek isterseniz bugünü değerlendirin mutlaka annem.
💫01:47’de Ay Jüpiter üçgeni gerçekleşecek. Bu saatler şanslı olduğumuz saatlerdir ama o saatte o şansı nasıl kullanırsınız ben bilmem.
💫03:16’da Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Sevgiliye asla trip atılmaması gereken saatlerdir. O saatte kalkıp da trip atarsanız bu kız size ne yapsın.
💫11:35’de Mars Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bunun olumlu tarafı hayalleriniz için mücadele etmek, maneviyatınızı geliştirmektir. Ancak üçgen açı doğal bir akış sağlayacağı için global bazda denizlerle ilgili kazalar, depremler, seller, madenlerle ilgili sıkıntılı durumları da getirebilir. Etkisi 10 gün sürer.
💫14:40’da Ay Kiron karesi gerçekleşecek. Sakarlıklara, kırık, çıkıklara açık saatlerdeyiz, dikkat etmekte fayda var.
💫17:51’de Güneş Neptün üçgeni gerçekleşecek. Bu dönem sezgilerinizin ve tahminlerinizin yüksek çıkma ihtimali yüksek. Farkındalığımız yükselebilir, iç sesimizi dinlememiz gerekir. Fakat önümüzü görmekte zorlanırsak da boşluğa düşme riskimiz var. Bu dönem hedeflerimizi görmekte zorlanabiliriz ama bildiğimiz yoldan ilerlersek başarı da gelebilecektir. O yüzden kimsenin önünüzde engel olmasına izin vermeyin.
💫22:51’de Ay Uranüs üçgeni gerçekleşecek. Bu saatlerde sürpriz gelişmeler, havadisler yaşanabilir. Eğer bir probleminiz varsa ve buna çözüm bulamıyorsanız bu saatlerde bu konulara odaklanırsanız bir anda çözüm bulabilirsiniz.
Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.💋💋💋 #astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.