17 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

16 Kasım 2022

17 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?17 Kasım Günlük Astroloji Yorumu,

Selamlar canım arkadaşlarım,

?Güne Ay Aslan burcunda başlıyoruz.

?02:55’de Ay Merkür karesi gerçekleşecek. Bu saatlerde zihniniz yoğunlaşabilir, uykuyla ilgili problemler olabilir, papatya çayınızı için öyle uyuyun annem.

?02:55 ile 04:03 arasında Ay boşlukta olacak. Bu saatte yeni bir iş başlatmazsınız diye düşünüyorum, zaten o saatte ne başlayacaksınız allasen.

?04:03’de Ay Başak burcunda transite başlayacak. Her şeyi incik cincik düşünür, onu bunu beğenmez bir ruh haline girebiliriz. Temizlik yapmak, gereksiz şeyleri almak için harika bir gündür.

?06:14’de Ay Venüs karesi gerçekleşecek. Bugün pek bir şeyleri beğenmeyiz, dolapta hiç kıyafetim yok diye modumuzu düşürebiliriz, buna hiç gerek yok annem. Kıyafetlerinizi akşamdan hazırlayın, bu enerjiye hiç takılmayın.

?11:41’de Merkür Yay burcunda transitine başlayacak. 7 Aralık tarihine kadar da burada transit edecek. Aklımız fikrimiz dışarda olacak. Eğitim konularına yönelebiliriz, bilgi açlığı çekeriz. Zihnimiz daldan dala atlayabilir. Yurtdışı bağlantılı işler, yabancı dil eğitimi konusunda destekleyicidir. Bir de dini konular da zihnimizi meşgul edebilir.

Bugünün başka bir olayı yok. Öptüm bu kadar.???#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Kasım #burclar #burcyorumları #merkür #retro #ay #güneş #mars #plüton #uranüs #jüpiter #venüs #neptün #tugbakaradayiastrolojiakademisi

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.