17 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

16 Kasım 2021

17 Kasım Günlük Astroloji Yorumu

?17 Kasım Günlük Astroloji Yorumu
Selamlar canım arkadaşlarım,?
?Güne Ay Koç burcunda ve boşlukta başlayacağız.
?00:01’de Güneş-Plüton uyumlu açısı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 3-4 gün sürer. Yoğun, derin ve ihtiraslı zamanlar. Kendinizle ilgili değiştirmek, dönüştürmek istediğiniz konularda irade kullanırsanız başarılı olabilirsiniz. Patron ve otoriteden destek almak için uygun zamanlardır.
?05:17’de Ay Boğa burcuna geçiş yapacak. Bugün sevgi alıverişine ve güvene ihtiyaç duyabiliriz. Toprakla uğraşma veya toprağa temas etme imkanınız varsa bugün ideal bir gündür. Bol bol para konuşabilir, dünyevi zevklerin tadını çıkarabilirsiniz.
?20:22’de Mars-Uranüs karşıtlığı gerçekleşecek. Etkisi ortalama 7 gün sürer. Ani beklenmedik ve şok edici olaylarla karşı karşıya kalabiliriz. Ani öfke patlamaları ve agresyon olabilir. Toprakta hareketlilik olabilir, önlem alın annem. Ani ayaklanmalar, suikastlar olabilir. Askeri hareketlilikler gündem olabilir. Bu açı en son Kasım 2019 yılında gerçekleşmişti. O zamanki olaylara benzer şeyler yaşayabilirsiniz. Trafikte de dikkat edilmesi gereken zamanlardan geçiyoruz. Bu bir yatırım tavsiyesi olmamakla birlikte para piyasalarında hareketlenmelerin olacağını da söyleyebilirim.
?21:19’da Ay-Satürn karesi gerçekleşecek. Böyle bir iç sıkıntısı yaşanabilir ama geçici çok takılmayın. Gelecek hedefleriniz, gelecek planlarınız konusunda içgüdüsel olarak biraz zorlanabilirsiniz. Daha özgür olmak isteyip ancak sorumluluklarınızın izin vermediği bir zaman dilimi olabilir. Bu süreci işlerinize konsantre olarak daha verimli kullanabilirsiniz.
Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar. ????

#astroloji #astrologanne #tugbakaradayi #17Kasım

Günlük Astroloji Yorumları
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.