17 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

16 Haziran 2020

17 Haziran 2020 Günlük Astroloji Yorumu

Selamlar canım arkadaşlarım,

Ay tüm gün Boğa burucunda hareket edecek.  Sakin, rahat ve huzurlu zamanlar geçirme isteği içerisinde olacağımız bir gün bizleri bekliyor. Lüksümüze düşeriz. İştahımız biraz açık olabilir. Diyete başladıysanız bu güne biraz dikkat edin annem. Tatlılar size oldukça cazip gelebilir.

07:15’de Ay-Uranüs kavuşumu açısı gerçekleşecek. İçgüdüsel olarak alışmış olduğunuz kalıpların dışına çıkmak isteyebilirsiniz. Konfor alanınızın dışında daha özgür olabileceğiniz yerler, yenilikler, gelişen teknolojiler size daha cazip gelebilir. Bu süreçte konforunuzu arttırmak adına denemek istediğiniz yeni teknolojileri yeni ürünleri araştırabilirsiniz.

Merkür 07:58’den 19 Haziran 07:58’e kadar durağan. Dolayısıyla şu iki gün bir şey başlatmayın annem. En son durağanda ben benim veledi anaokuluna yazdırdım, o gün bugündür evde. Sıkın iki gün dişinizi bari.

18:02’de Ay-Merkür uyumlu açısı gerçekleşecek. Sağlam ve güvenilir ilişkiler kurabileceğiniz saatlerdir. Ancak Merkür durağan pozisyonda olduğu için her türlü yazılı ve sözlü iletişimde aksaklıklar çıkabilir. Bu nedenle söylemek ve yazmak istediklerinize lütfen daha fazla dikkat edin. İçinizden daha güzel şeyler söylemek gelirken, yanlış cümleler yazmayın veya söylemeyin. Dikkat edin.

Bugünün başka da bir olayı yok. Öptüm bu kadar.

Günlük Astroloji Yorumları ,
About Tuğba Karadayı
Seneler süren kişisel gelişim periyodunun sonunda birden hayalimi hatırladım. Dedim ki ben neden astroloji öğrenmiyorum? Astrolojiyi öğrendikçe olayların nedenlerini ve çözümlerini, hayat amacımı, evreni, insanları ve en önemlisi kendimi daha iyi anladım, gittikçe iç huzurumu yakaladım. Şimdi de bu öğrendiklerimle birlikle insanlara hayat amaçlarını bulmakta, neden bu dünyada olduklarını hatırlatmaktayım. Bunu yaparken birçok astroloji tekniğini aynı anda kullanmaktayım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.